Hotel Bristol Busko Zdrój – podaruj sobie luksus

Hotel Bristol Busko Zdrój – mekka dla osób dbających o zdrowie i ceniących luksus.

Jeżeli lubisz zadbać o zdrowie w luksusowych warunkach odwiedź Hotel Bristol Busko Zdrój. To luksusowy kompleks służący każdemu kto pragnie odzyskać dobre samopoczucie i odnaleźć wewnętrzny spokój. Zdrowie to najcenniejszy skarb dlatego Hotel Bristol Art&Medical SPA oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, aby klienci regenerowali się w jak najlepszy sposób.

Wyjątkowe innowacje.

Jedną z atrakcji jaką posiada Hotel Bristol Busko Zdrój jest basen oczyszczany nanosrebrem. To rzadko stosowana technologia oczyszczania wody i dezynfekcji przy użyciu nanosrebra, która gwarantuje klientom korzystającym z kąpieli komfort i bezpieczeństwo. Srebro działa bakteriobójczo i leczniczo, oraz nie podrażnia oczu, jak na basenach czyszczonych chlorem.

Obiekt sanatoryjny Hotel Bristol Busko Zdrój jako jedyny w Polsce ma zamontowany elektrostatyczny oczyszczacz powietrza, który uzdatnia go poprzez jonizację i nawilżanie. Zasięg oczyszczania rozciąga się na całość uzdrowiska i strefę hotelową. Powietrze jest wolne od kurzu, pyłu, zapachów i roztoczy. To znakomite rozwiązanie stwarza specyficzny mikroklimat, występujący w warunkach naturalnych po burzy.

Dlaczego Hotel Bristol Busko Zdrój to wyjątkowe miejsce?

Nie jest to zwykłe uzdrowisko, ani nie jest to zwykły hotel. To połączenie luksusu odnowy biologicznej, nowoczesnego uzdrowiska, eleganckiego hotelu i inspirującego centrum sztuki. Aby odzyskać zdrowie nie wystarczy zadbać o ciało, ale również o psychikę o stan ducha i wewnętrzną równowagę. To wszystko zapewnia Hotel Bristol Busko Zdrój. Pobyt w takim miejscu przenosi nas na wyższe wibracje i odzyskiwanie sił staje się przyjemnością.

Hotel znajduje się w pięknie położonym miejscu niedaleko Parku Zdrojowego w Busko-Zdroju w województwie świętokrzyskim. Zaplecze SPA gwarantuje zabiegi dla zdrowia i urody, a strefa uzdrowiskowa odnawia kuracjuszy wszelkimi zabiegami sanatoryjnymi wykorzystującymi bogactwa naturalne Ziemi.