Hotel Bristol Busko Zdrój

Luksusowy hotel z tradycjami w malowniczym otoczeniu. Hotel Bristol Busko Zdrój oferuje komfortowy inspirujący wypoczynek w stylowym miejscu. Obsługa profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajmuje się swoimi Klientami, zwracając uwagę na ich indywidualne potrzeby. Pobyt w hotelu pomaga zregenerować się, nabrać dystansu do otaczającego świata, a także odzyskać równowagę psychiczną. To magiczne miejsce, które pozwoli każdemu naprawdę odpocząć w luksusie, obcując z naturą i sztuką.

Idealna lokalizacja

Hotel Bristol Busko Zdrój zlokalizowany jest w pobliżu Parku Zdrojowego. Okolica sprzyja długim, romantycznym spacerom, pomaga dotlenić się i odetchnąć świeżym, zdrowym powietrzem. Długie obcowanie z naturą wpływa pozytywnie zarówno na stan ducha jak i ciała.

Komfort i luksus

Hotel Bristol Busko Zdrój oferuje komfortowy pobyt w przestronnych i stylowych pokojach. Cudowne, luksusowe wnętrza, przepełnione dziełami sztuki to istna uczta dla zmysłów. Pokoje są komfortowo wyposażone co niewątpliwie wpływa na jakość wypoczynku. Goście mogą liczyć m.in. na klimatyzowane wnętrza, Internet, telefon, sejf, telewizor z płaskim ekranem czy minibar.

Kulinarne arcydzieła

Znakomite pokoje to nie jedyny atut hotelu. Warto zwrócić uwagę również na wyśmienitą kuchnię. Restauracja oferuje przepyszne, urozmaicone dania. Zarówno miłośnicy kuchni tradycyjnej jak i nowoczesnych, nietypowych smaków, znajdą coś dla siebie.

Sanatorium Busko Zdrój

Hotel Bristol Busko Zdrój to miejsce z tradycjami, pełniące również funkcję uzdrowiskową. W bogatej ofercie znajduje się wiele zabiegów zdrowotnych, regeneracyjnych, odprężających czy rehabilitacyjnych. Kierunek rozwoju tego niezwykłego miejsca jest jasno określony – zdrowotne SPA, czyli wszystko czego potrzebujemy w dzisiejszym zabieganym świecie.

Pakiety specjalne – wszystko w jednym miejscu

W ofercie Hotelu Bristol znajdują się różnorodne pakiety specjalne dostosowane do indywidualnych potrzeb gości. Zróżnicowane pod względem długości pobytu, oferowanych zabiegów, jak i innych atrakcji sprawią, że każdy z powodzeniem wybierze odpowiedni dla siebie.