Wypoczynek w województwie świętokrzyskim

Szukasz idealnego miejsca na wakacje z rodziną? Nie masz pomysłu na weekendowy wypad ze znajomymi? Odpowiedzią na twoje problemy jest hotel bristol Busko Zdrój. 

Informacje o regionie oraz atrakcje. 

Busko Zdrój jest to niewielkie miasteczko uzdrowiskowe, położone w południowej części województwa świętokrzyskiego. Uzdrowisko zostało otwarte w roku 1836. Miasto słynie z ujęć wody mineralnej, której mineralizacja przekracza poziom 1g /dm^3. Niektóre z tych wód mają status leczniczych. W sanatorium są leczone schorzenia między innymi reumatologiczne, neurologiczne, dermatologiczne oraz wiele innych. Znajduje się też tutaj wiele obiektów przeznaczonych dla kuracjuszy. W miasteczku mieści się również park zdrojowy o powierzchni 16 hektarów. Na terenie parku znajdziemy takie obiekty jak „Łazienki” (jest to najstarsze sanatorium w Busku Zdroju), place zabaw, korty tenisowe oraz wiele innych atrakcji. Ponadto możemy zwiedzić takie miejsca jak Muzeum Ziemi Buskiej, czy też Muzeum Polskiej Motoryzacji XX wieku. W miasteczku odbywają się również coroczne imprezy takie jak Buskie Spotkania z Folklorem, Lato z Chopinem oraz wiele innych. 

Dlaczego hotel bristol Busko Zdrój? 

Hotel oferuje pokoje jedno, dwu lub trzyosobowe, wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Ponadto dla bardziej wymagający gości w ofercie posiadamy apartamenty o powierzchni od 27 do aż 50 metrów kwadratowych. Hotel posiada własną restauracje, dlatego też goście nie muszą się martwić o wyżywienie podczas swojego pobytu. Prowadzimy również Medical Center, gdzie zadbasz o swoje zdrowie dzięki zabiegom z wody siarkowej, balneoterapii lub termoterapii. Dla osób poszukujących relaksu zabiegi SPA będą odpowiednim rozwiązaniem. Pielęgnacja twarzy, ciała czy masaże to dla nas żaden problem. Wszystkie zabiegi oferowane przez Medical Center oraz Wellness&Spa dostępne są na stronie internetowej. Miłośnicy sztuki także znajdą coś dla siebie. W hotelu odbywają się liczne wystawy, a właściciele – pasjonaci sztuki, wspierają młodych artystów w ich rozwoju. 

Podsumowując, hotel bristol Busko Zdrój to miejsce idealne dla każdego. Dzięki dbałości o każdy szczegół każdy poczuję się tu znakomicie. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, rezerwuj czas i odwiedź nasz hotel. Na pewno nie pożałujesz i wrócisz do nas nie raz.